Teknik Servis

TEKNİK SERVİS HİZMETİMİZ KURULUM VE KURULUM SONRASI ÜRÜNLERİNİZ İÇİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI OLARAK YÜKSEK KALİTE ANLAYIŞIMIZLA HİZMETİNİZDE..

Hızlı ve Kaliteli Servis


Mirstartek ile yapışmış olduğunuz siparişler ve satın alma işlerinde sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yapılan siparişlerinizin güvenilir şekilde adrese teslimi ve kurulumu yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olup memnuniyeti sağlamak için hızlı servis ile satın alınan ürünlerinizi sizlere en kısa zamanda ulaştırmaya özen gösteriyoruz.


Kesintisiz Destek


Mirstartek sizlere daha iyi hizmet vermek için 7/24 Kesintisiz destek vermektedir. Müşterilerimizin sorunlarını anında müdahale ile problemleri ortadan kaldırıyoruz.Bizlere 0216 412 21 16 Numaralı iletişim numaramızdan 7/24 ulaşabilir. sorun ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.


Profesyonel Ekipmanlar


Mirstartek profesyonel ürünlerimiz ile kaliteli ve modern cihazları sizlere sunuyoruz.! Ayrıca satışı devam etmekte olan Bazı Ürünlerimiz; Mirstartek Ravent, Mirstartek Slim Kasa, Mirstartek Su Arıtma Sebili, Mirstartek Premium Kasa, Mirstartek Sanayi Tipi Açık Kasa, Mirstartek E.C.A 3 Yönlü Musluk, Mirstartek Arıtmalı Duş Başlığı.